SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175 SODASTREAM

SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175

8.99 €

V akcii je len tu SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175 od kvalitného výrobcu SODASTREAM - tento produkt posielame výhodne za 8.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8719128115405
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Opakovane použiteľná fľaša SodaStream, ktorú využijete "len tak" s čerstvo natočenou vodou z kohútika so sebou na zahnanie smädu alebo pre prípravu čerstvej perlivej vody v niektorom z výrobníkov SodaStream. Základný model samostatne balenej fľaše typu JET je vybavený prémiovou snehobielou farbou a "X" potlačou z jemných liniek.Vlastnosti a špecifikácie:

opakovane použiteľná fľaša pre čerstvú napustenú vodu
vhodná pre všetky výrobníky perlivej vody SodaStream mimo modelov určených na sklenené fľaše
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA látok
celkový objem fľaše 1 liter
prevádzkový objem fľaše pre prípravu perlivej vody 0,84 litra
pevne tesniace skrutkovacie viečko dobre chráni neperlivú aj perlivú vodu pred vyliatím
vďaka špeciálnemu plastovému materiálu zvláda odolávať tlaku potravinárskeho CO2 plynu počas prípravy perlivej vodyFľaše SodaStream JET sú pomenované podľa najpredávanejšieho a najrozšírenejšieho modelu výrobníku perlivej vody. Pasujú do všetkých typov výrobníkov SodaStream mimo tých konštrukčne prispôsobených pre fľaše sklenené. Fľaše JET sú mierne nižšie, v tvare pravidelného valca a práve tvarom sa líšia od svojho rozmerovo vyššieho a užšieho sesterského modelu v tvare kvapky, pomenovaného FUSE.Fľašu typu Jet možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.Pre vašu bezpečnosť nezabúdajte kontrolovať, že fľaša nie je po dátume použiteľnosti vytlačenom na zadnej strane fľaše. Toto obmedzenie platí len na prípravu perlivej vody pod tlakom. Pre neperlivú vodu nemá použitie fľaše žiadne časové obmedzenie..

Parametre tovaru SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175

  • Názov: SODASTREAM Fľaša JET 1l X SODA 42003175
  • Cena: 8.99 €
  • Výrobca: SODASTREAM
  • EAN: 8719128115405
  • Farba: biela
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce