SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l

SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

16.99 €

V akcii je len tu SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna od obľúbeného výrobcu SODASTREAM - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 16.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8718309259969
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Jednoduchá, a predsa elegantná sada 3 fliaš typu Fuse pre výrobníky perlivej vody. Atraktívny dizajn v jednoduchej čiernej farbe poteší na jedálenskom stole rodinu i hostí. Domáca perlivá voda miesto ťahania nepraktických plastových fliaš.Vlastnosti:

nápojová fľaša pre výrobníky perlivej vody SodaStream
nový elegantný tvar fľaše, ktorú navrhol svetový designer Yves Behar
vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
tlaku odolná fľaša určená k opakovanému sýteniu
objem fľaše 1 liter Fľašu typu Fuse možno použiť s modelmi výrobníka perlivé vody SodaStream: Source, Play, Spirit, Power. Neumývajte v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C. Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete vytlačené priamo na fľaši. NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivej vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna

  • Názov: SodaStream Fľaša FUSE 3Pack 1 l, čierna
  • Cena: 16.99 €
  • Výrobca: SODASTREAM
  • EAN: 8718309259969
  • Farba: čierna
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce