Q Power Multiactive Brilliance tablety do umývačky

Q Power Multiactive Brilliance tablety do umývačky, 25 ks

3.49 €

Exkluzívny Q Power Multiactive Brilliance tablety do umývačky, 25 ks od spoločnosti - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 3.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8590273703057
Do obchodu

Popis

Komplexné tablety do umývačky riadu obsahujú obzvlášť účinné látky a sú mimoriadne efektívne v mäkkej, stredne tvrdej i tvrdej vode. Sú obohatené o zložky, ktoré dodávajú riadu oslnivý lesk (leštiaca schopnosť) a zároveň sklo ochraňujú. Funkcia soli zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Tablety pri umývacom cykle umývačku čistia. Balenie obsahuje 25 ks tabliet. Bez fosfátov.
Návod na použitie: odstráňte fóliu z tablety a vložte tabletu do dávkovača umývačky. Dávkovanie: Pre každý umývací cyklus jedna tableta. Tablety sú účinné v mäkkej, strednej a tvrdej vode do 25 °dH (90 % domácností), v prípade veľmi tvrdej vody (nad 25 °dH) použite súčasne tablety, regeneračnú soľ a leštidlo.Zloženie: 5-15% bieliace činidlá na báze kyslíka, 5-15% zeolity, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% polykarboxyláty, <5% EDTA, Enzýmy (protease, alpha-amyláza, lipase), parfém, Obsahuje 18% kyseliny citrónovej.

Parametre tovaru Q Power Multiactive Brilliance tablety do umývačky, 25 ks

  • Názov: Q Power Multiactive Brilliance tablety do umývačky, 25 ks
  • Cena: 3.49 €
  • Výrobca:
  • EAN: 8590273703057
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce