Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek

Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m

36.99 €

Trendy Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m od populárnej značky Happy Green - tento hit môžete zaobstarať s extra zľavou za 36.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8591022461327
Do obchodu

Popis

Happy Green

Táto sada pre vytváranie ochladzujúci vodnej hmly obsahuje 8 mikrotrysiek s nastaviteľným uhlom pôsobenia (z toho jedna koncová), 15 metrov hadice, ktorej nastrihaním je možné umiestniť trysky podľa individuálnej potreby, 5 závesných klipov a adaptér na vodovodnú prípojku. Veľmi rýchlou a jednoduchou inštaláciou je možné zvýšiť vzdušnú vlhkosť v okolí a tým znížiť pocitovú teplotu až o 10 stupňov.
Je vhodná na použitie v pergolách, na balkónoch, terasách, ale aj pre zvýšenie vlhkosti v skleníkoch, alebo priestoroch určených pre zvieratá. Kvalita fungovania závisí hlavne od tlaku v prívodnej sústave, odporúčame nastaviť trysky tak, aby vlhkosť nedopadala priamo na osoby či klzké povrchy, kde je nebezpečenstvo pošmyknutia alebo predmety podliehajúce účinkom vlhka..

Parametre tovaru Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m

  • Názov: Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m
  • Cena: 36.99 €
  • Výrobca: Happy Green
  • EAN: 8591022461327
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce