Cosmos Active Gélový vankúšik 12 x 29 cm Hartmann

Cosmos Active Gélový vankúšik 12 x 29 cm

5.99 €

V akcii je len tu Cosmos Active Gélový vankúšik 12 x 29 cm čo nám dodáva Hartmann - tento tovar si môžete kúpiť v hustej akciu za 5.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4052199290942
Do obchodu

Popis

Hartmann

Opakovane použiteľný gélový vankúšik Cosmos ACTIVE. Gélový vankúšik Cosmos ACTIVE je univerzálnym pomocníkom pre ošetrenie schladením alebo zahriatím postihnutého miesta podľa typu poranenia a potreby.
Ako sa gélový vankúšik používa?Gélový vankúšik je praktickou súčasťou domácej lekárničky. Môžete ho použiť opakovane, pomáha ošetriť najrôznejšie poranenia a zmierňuje bolesť. Pred priložením na kožu vankúšik vložte do ochrannej obliečky, ktorá je súčasťou balenia.Studená terapia:Schlaďte gélový vankúšik v mrazničke a priložte na postihnuté miesto (akútne zápaly kĺbov či svalov, tupá poranenia, hematómy, uštipnutia hmyzom, bolesti zubov).Teplá terapia:Zahrejte gélový vankúšik v horúcej vode alebo mikrovlnke a prikladajte podľa potreby (podporiť krvný obeh v mieste priloženia, uvoľniť napätie, uľaviť pri bolesti svalov či chrbta, zmierniť menštruačné problémy, prehriatie bruška vášmu bábätku)..

Parametre tovaru Cosmos Active Gélový vankúšik 12 x 29 cm

  • Názov: Cosmos Active Gélový vankúšik 12 x 29 cm
  • Cena: 5.99 €
  • Výrobca: Hartmann
  • EAN: 4052199290942
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce